výstavy koťata chov našli domov sos linka členové ke stažení vzkazy o nás odkazy

výstavy

7. & 8. mezinárodní výstava koček (Boskovice 2016)

Králičí hop
Po oba dny. V Boskovicích poprvé.
Se svými čtyřnohými svěřenci vystoupí v průběhu celého dne děvčata ze ZO ČSCH Olešnice na Moravě.

Ale kokardy a poháry, alespoň pro tentokrát, dostanou kočičáci :=).

Mezinárodní výstava koček v roce 2015 nebude

Mezinárodní výstava koček v roce 2015 se konat nebude. Srpnový termín, kdy se obvykle výstava koná, je obsazen výstavou v Polsku nedaleko hranic. Podle předpisu FIFE je vzdálenost mezi výstavními městy v témže termínu nedostatečná.
Ale určitě výstavám v Boskovicích není konec, o možném jiném datu výstavy v příštích letech v našem městě přemýšlíme a jednáme.

5. & 6. mezinárodní výstava koček (Boskovice 2014)

Posuzovatelé:
Mr.Youssef Khaled, CZ (II), Mr. Karl Preiss, NO (I-IV), Mrs. Anne Veland, NO (I-IV), Mr. Ireneusz Pruchniak, PL (I-III), Mr. Sebastian Pruchniak, PL (I-IV)

3. & 4. mezinárodní výstava koček (Boskovice 2013)

Posuzovatelé:
p. Yan Roca-Folch, F (all round), pí. Marie Říhová, CZ (all round), pí. Svetlana Stoliarova, BY (all round), pí. Tetiana Boiko, UA (I.,II.,III.)

1. & 2. mezinárodní výstava koček (Boskovice 2012)

Posuzovatelé:
pí. Grazyna Laskowska-Malaga, PL (I.,II.,III.), pí. Lena Venclíková, CZ (III.), pí. Vesna Riźnar-Reśetić, HR (all round), pí. Berta Němcová, CZ (all round), pí. Jana Knýová, CZ (III.,IV.), p. Yan Roca-Folch, F (all round), p. Ing. Martin Šanda, CZ (I.,II.)

I. národní výstava koček (Boskovice 2011)

Z důvodu kladných ohlasů na naši I. národní výstavu jsme se rozhodli uspořádat v dalších létech, tentokrát dvoudenní, mezinárodní výstavy ve stejných prostorách, tedy v prostorách Zimního stadionu ve sportovním areálu "Červená zahrada".