výstavy koťata chov našli domov sos linka členové ke stažení vzkazy kontakty odkazy

o nás

Naše organizace je ve spolupráci a podporuje Kočky SOS Hodonín. Odchyceným a nechtěným kočičkám, které se dostanou do péče nebo do povědomí některému ze členů naší organizace, se snažíme najít nový domov nebo alespoň místo v Hodonínském depozitu, kde čekají na svoji novou rodinu, která (pevně věříme) si je určitě najde.

Naše organizace vznikla po dohodě několika nadšených kočkařů z Boskovic, Blanenska a Brna dne 15. 4. 2010.

Jsme malou organizací, která vznikla pod záštitou Českého svazu chovatelů a jeho odbornou sekcí Sdružením chovatelů koček a jejich prostřednictvím je i naše organizace součástí FIFe - Fédération Internationale Féline.

Chceme být organizací, která bude sdružovat kočičí nadšence a to i ty domácí a není ani podmínkou nějakého kočičáka vlastnit, stačí mít zájem se o nich něco dozvědět a něco pro ně třeba i udělat.

Rádi bychom prohlubovali znalosti začínajících chovatelů, pomohli jim vyvarovat se začátečnických chyb, zaměřili se na rozšíření veterinárních znalostí formou besed s veterinářem a rádi mezi sebou uvítáme i mladé chovatele.

Máte-li tedy zájem se stát naším členem nebo se jen na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat na e-mailech:
miloslav.peska@seznam.cz (předseda)
basnia@seznam.cz (jednatelka)
alkajindrova@seznam.cz (pokladník)


Dne 6. 5. 2014 se konala schůze našeho spolku.
Zápis ze schůze


Přečtěte si text o kastračním programu pro opuštěné kočky a výhodách kastrace, jehož autorkou je naše členka paní Alena Jindrová.
Nebuďte lhostejní ke svému okolí.